Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

W tej kategorii znajdziesz ustniki papierowe, potocznie zwane tipami. Jest to najbardziej klasyczna forma zakończenia jointa. Znajdziesz u nas tipy różnych marek m.in. Raw, Elements czy OCB. Producenci ci dostarczają ogromny wachlarz rozmiarów i kształtów ustników, tak aby każdy wybrał odpowiedni dla siebie. Ustniki do samodzielnego skręcenia i te już skręcone. Proste do skrętów regularnych i w kształcie łuku, przeznaczone do tworzenia jointów w kształcie stożków tzw. conesów. Tipy szerokie i wąskie, perforowane i gładkie. Wszystko po to, abyś mógł zrolować takiego jointa jak chcesz.

Papierowe ustniki – tipy do bletek

Kiedy skręcasz jointa, zawsze musisz użyć jakiegoś ustnika lub filtra. Papierowe ustniki to jedna z opcji, którą możesz wybrać. Na Bletki.com znajdziesz bogatą ofertę papierowych tipów różnych marek.

Ustniki papierowe marki Raw wykonane są z niechlorowanego papieru. Są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. W zależności od tego jakie jointy lubisz, proste czy w formie stożka, musisz wybrać odpowiedni ustnik. Ustniki papierowe w kształcie łuku do samodzielnego skręcenia lub te już zwinięte w kształcie stożka, pozwolą Ci na skręcenie conesa czyli skręta, który rozszerza się ku górze. Ustniki papierowe o regularnym kształcie pozwalają na skręcenie prostego lolka w formie przypominającego papierosa. Ustniki papierowe są dostępne w różnych opakowaniach. Możesz wybrać ustniki papierowe w formie niewielkiej książeczki – wyrywasz z niej pojedyncze ustniki, a następnie musisz je sam zrolować. Możesz też sięgnąć po już zwinięte ustniki papierowe. W niewielkim tekturowym opakowaniu znajdziesz ich 21 sztuk. Jeżeli potrzebujesz większego zapasu, wybierz opakowanie, w którym jest aż 200 szt. ustników.

Marka Elements, podobnie jak marka Raw ma do zaoferowania szeroki wachlarz papierowych tipów, które znajdziesz w ofercie Bletki.com. Ustniki z naturalnego niechlorowanego papieru są w kolorze białym. Dostępne zarówno w formie już skręconych ustników lub do samodzielnego skręcenia.

Ustniki papierowe pasują do każdego rodzaju bibułki i owijki. Należy pamiętać o tym, że ustniki papierowe nie filtrują substancji szkodliwych. Sięgają po nie palacze, którzy lubią mocny i ostry smak zioła, a delikatne drapanie w gardle to jest to, co lubią w paleniu najbardziej. Jeżeli jesteś miłośnikiem palenia właśnie w taki sposób, ustniki papierowe będą idealna dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium