Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Ustniki papierowe to najbardziej popularne i najtańsze tipy dostępne na rynku. Oczywiście poza tymi rolowanymi samodzielnie i wyrywanymi z tego, co akurat znajduje się pod ręką ;) W tej kategorii znajdziesz ustniki papierowe, potocznie zwane tipami. Jest to najbardziej klasyczna forma zakończenia jointa. Znajdziesz u nas tipy różnych marek m.in. Raw, Elements czy OCB. Producenci ci dostarczają ogromny wachlarz rozmiarów i kształtów ustników, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie. Ustniki do samodzielnego skręcenia i te już skręcone. Proste do skrętów regularnych i w kształcie łuku, przeznaczone do tworzenia jointów stożków tzw. conesów. Tipy szerokie i wąskie, perforowane i gładkie – roluj tak, jak chcesz.

Papierowe ustniki – tipy do bletek

Kiedy skręcasz jointa, zawsze musisz użyć jakiegoś ustnika lub filtra. Papierowe ustniki to jedna z opcji, którą możesz wybrać. Na Bletki.com znajdziesz bogatą ofertę papierowych tipów różnych marek.

Ustniki papierowe marki Raw wykonane są z niechlorowanego papieru. Są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. W zależności od tego jakie jointy lubisz, proste czy w formie stożka, musisz wybrać odpowiedni ustnik.

  • Ustniki papierowe w kształcie łuku do samodzielnego skręcenia lub te już zwinięte w kształcie stożka, pozwolą Ci na skręcenie conesa, czyli skręta rozszerzającego się ku górze.
  • Ustniki papierowe o regularnym kształcie pozwalają na skręcenie prostego lolka w formie przypominającym papierosa.

Ustniki papierowe są dostępne w różnych opakowaniach. Możesz wybrać ustniki papierowe w formie niewielkiej książeczki – wyrywasz z niej pojedyncze ustniki, a następnie musisz je sam zrolować. Możesz też sięgnąć po już zwinięte ustniki papierowe. W niewielkim tekturowym opakowaniu znajdziesz zazwyczaj kilkadziesiąt sztuk. Jeżeli potrzebujesz większego zapasu, wybierz opakowanie, w którym jest aż 200 szt. ustników.

Marka Elements ma do zaoferowania szeroki wachlarz papierowych tipów, które znajdziesz w ofercie Bletki.com. Ustniki z naturalnego niechlorowanego papieru są w kolorze białym. Dostępne zarówno w formie już skręconych tipów lub do samodzielnego skręcenia.

Ustniki papierowe pasują do każdego rodzaju bibułki i owijki. Należy pamiętać o tym, że ustniki papierowe nie filtrują substancji szkodliwych. Sięgają po nie palacze, którzy lubią mocny i ostry smak zioła lub tytoniu, a drapanie w gardle to jest to, co lubią w paleniu najbardziej. Jeżeli jesteś miłośnikiem palenia właśnie w taki sposób, ustniki papierowe będą idealna dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium