bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

W latach 1600-1700 bibułka papierosowa była sprzedawana w dużych arkuszach papieru. Aby zrobić skręta, każdy palacz musiał sam ręcznie wyciąć pojedynczą bletkę. Wszystko się zmieniło, gdy ks. Jaime Villanueva Estingo ok. 1800 r. w Jativa w Hiszpanii (na obrzeżach Alcoy) wynalazł pierwsze opakowanie w formie książeczki, w którym umieścił pocięte i przygotowane do skręcenia bibułki. W Alcoy ma swoje korzenie także marka naturalnych bibułek do jointów RAW.

Od pierwszego dnia celem marki RAW było zostanie liderem w branży akcesoriów do palenia. RAW zrewolucjonizował świat palaczy tytoniu i cannabisu tworząc produkty, które są naturalne i zaprojektowane tak, aby poprawić jakość palenia. RAW produkuje wyłącznie produkty wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska. Bibułki RAW są wytwarzane z naturalnych składników – konopi i lnu.

RAW jest zwieńczeniem trwającego dekadę projektu produkcji najbardziej naturalnych bibułek w historii. Przed RAW wszystkie bibułki były wybielane, chlorowane, zawierały kleje zwierzęce lub chemiczne. Twórca marki bletek RAW – Josh Kesselman – miał wizję zmiany wszystkiego. Oto jak mówił o projekcie po latach:

Bibułki RAW

były projektem, który przyszedł mi do głowy po tym, jak w 1993 r. przyjaciel dał mi papierosa z naturalnego tytoniu bez chemicznych dodatków. Pomyślałem wtedy: Jeśli mogą skręcić papierosa bez dodatków, dlaczego nie mogą go zawinąć w papier bez szkodliwych substancji? Stałem się zdeterminowany, chciałem produkować i sprzedawać najczystsze bibułki do skręcania papierosów i jointów na świecie. Nie chciałem używać w produkcji czegokolwiek, czego sam nie chciałbym palić, np. wybielaczy, chloru itp.

Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”. W moim przypadku problem polegał na tym, jak doprowadzić do urzeczywistnienia wizję tego idealnego produktu. W trakcie lat badań i rozwoju, zanim w końcu wyprodukowaliśmy pierwsze arkusze tego, co później stało się znane jako naturalne bletki RAW, mieszaliśmy materiały roślinne, aż do uzyskania idealnej szybkości spalania, a także odpowiedniego smaku (a raczej jego braku) i konsystencji. W końcu bletki RAW stały się półprzezroczyste, delikatnie brązowe i przypominające miodowy pełnoziarnisty chleb. Byłem bardzo dumny z tego, co udało się osiągnąć.

Bletki i akcesoria RAW

Bletki RAW Classic King Size Slim, bibułki RAW Classic Black King Size Slim, konopne bletki RAW Organic King Size Slim to tylko niektóre naturalne bibułki zawierające mieszankę niechlorowanych i niebielonych włókien z oferty marki RAW. Bletki RAW są wykończone włóknami konopnymi. Bibułki RAW Classic King Size Slim to bletki zdobywające najwyższe oceny, przychylne opinie i uznanie wśród palaczy na całym świecie i w Polsce. Bibułki RAW w rozmiarach King Size Slim, Supreme, 1 1/4, 12inch, na rolce, a także gotowe stożki RAW są wysoko oceniane przez klientów Bletki.com, przede wszystkim za równomierny proces spalania.

RAW to także szeroki wachlarz akcesoriów dla palaczy. W ofercie Bletki.com znajdziesz akcesoria RAW, takie jak: tacka RAW, młynek do zioła RAW, maszynka do skręcania jointów RAW, pierścionek RAW, tipy RAW, szklane i drewniane ustniki RAW, metalowe pudełko i opakowanie na bletki RAW i wiele więcej. Marka RAW to także masa gadżetów lifestylowych, takich jak np. deskorolka, trampki, okulary czy bluza z ubijakiem do jointów i wiele więcej. Wszystkie produkty do palenia marki RAW na bieżąco testuje na Istagramie jej właściciel Josh Kesselman. Polecamy sprawdzić jego profil.

Marka RAW

prowadzi również działania filantropijne pod nazwą RAW Giving. Ich motto to: „Wszyscy ludzie zostali stworzeni równi”. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie studni dla Sióstr Matki Teresy w Etiopii, dostarczanie czystej wody społecznościom w Peru, finansowanie sierocińców w Indonezji, przekazywanie darowizn na pomoc humanitarną, pomaganie w ratowaniu psów, czy znalezieniu im nowych domów – RAW Giving trafia tam, gdzie ludzkość tego najbardziej potrzebuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium