Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Shine 24K Gold Rolling Papers® to amerykańska marka, która stworzyła bibułki pokryte 24 karatowym złotem. Złote bletki płoną wolno i równomiernie, a złoty popiół strzepujesz do popielniczki.

Shine 24k gold rolling papers – bibułki wykonane z najlepszego jadalnego złota

Pomysł na bletki Shine24k Gold Rolling powstał w Vegas o godz. 4:00 rano podczas palenia złotych cygar, na które było stać tylko nielicznych. A palenie złota na imprezach to przecież taka fajna zabawa ;) Głównym motywem do stworzenia bibułek Shine 24K Gold Rolling Papers było pragnienie, aby na tak luksusowy produkt jak złoto, mógł sobie pozwolić każdy. Tak powstała bibułka Shine 24K Gold Rolling Papers, czyli konopna bletka Shine 24k Gold pokryta 24 karatowym złotem.

Bibułki Shine 24K – rodzaje

Bletki Shine 24K płoną wolno i równomiernie i występują w różnych wariantach:

  • Shine 24k Gold w rozmiarze King Size i 1 ¼ – unikatowa bletka przeznaczona głównie na specjalne okazje. Jej stosowanie pozwala zanurzyć się w świecie luksusu, a złote pokrycie wymaga odpowiedniej precyzji przy skręcaniu.
  • Shine Cone 24K Gold Rolling Papers w rozmiarze king size – gotowy, złoty stożek przeznaczony wyłącznie do wsypania zmielonej zawartości i ubicia. Świetnie sprawdzi się podczas szczególnych przedsięwzięć, na których nie ma czasu na długotrwałe i dokładne zwijanie bletek.

Bibułki Shine 24K są pakowane pojedynczo, w dwupaku i w opakowaniach po 6 złotych bletek (gold rolling papers). Dla osób pragnących zrobić sobie lub komuś prezent, powstały złote zestawy, zawierające w sobie między innymi właśnie złote bletki Shine 24k gold rolling papers. Wraz z nimi możesz wybrać sobie wiele ciekawych i rzadko spotykanych akcesoriów do palenia.

Bibułki Shine – zastosowanie

Złote bibułki Shine 24K sprawdzą się idealnie do celebracji wyjątkowych momentów, na imprezę lub jako wyjątkowy prezent dla palacza, który sam skręca swoje jointy. Z pewnością, każda osoba lubiąca sobie od czasu do czasu popalać, ucieszy się z tak oryginalnego i nietuzinkowego prezentu. Susz z bibułki Shine 24k gold smakuje naprawdę wyjątkowo, a haj nim wywołany z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Podstawową cechą bibułki Shine 24k gold jest to, że płoną bardzo wolno i spalają się równomiernie. Dzięki temu, możesz przez długi czas delektować się aromatem suszu, a przy tym strzepywać do popielniczki pozłacany popiół. Zaletą tych jakże luksusowych produktów jest różnorodność rodzajów. Świetnie spiszą się one zarówno dla palaczy, którzy skręcanie traktują jako część rytuału, jak i dla osób leniwych czy po prostu nieumiejących zwijać blantów. Każdy wybiera więc ten typ złotej bibułki, który najbardziej mu odpowiada, a następnie cieszy się chwilą kosztując aromatu z jadalnego złota.

Bibułki Shine – właściwości

Wszystkie bibułki Shine 24k gold rolling papers są wykonane z papieru konopnego. Zdecydowanie ma to pozytywny wpływ na jakość palenia i umacnia tym samym aromat aplikowanego zioła. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z gotowym stożkiem czy też nie, w skład takich bletek wchodzi dodatkowy filtr. Całość bibułki shine 24k gold pokryta jest prawdziwym jadalnym złotem.

Doskonałą cechą złotych bibułek jest także możliwość wyboru między rozmiarem king size, a standardowym 1 ¼. Każdy pali adekwatnie do swoich możliwości i upodobań, zatem ten luksusowy produkt przeznaczony jest dla bardziej i mniej doświadczonych palaczy. Produkt jest łatwy w użyciu, równomiernie i długo się pali, a także uwalnia pełną moc smaku i aromatu twojego suszu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium