Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Filtry Rolls® jak to się zaczęło…

Już w 2010 roku firma Rolls, postawiła sobie za cel, aby świat palaczy zioła był wolny od zanieczyszczeń, a jednocześnie żeby przyjemność z puszczania dymka była większa. Kilka lat rozwoju i badań przyniosły upragniony sukces w postaci Rolls® Smart Filter. Filtry pojawiły się̨ na rynku w 2012 roku. Smart Filtry Rolls® wyróżniają się na rynku również przez swoje designerskie opakowania. Za każdą grafiką kryje się historia związana z prywatnym życiem właściciela.

Smycz marki Rolls Smycz marki Rolls
Producent: Rolls
Cena: 2,99 zł
420 BOX 420 BOX
Producent: Rolls
Cena: 183,99 zł
420BOX mini 420BOX mini
Producent: Rolls
Cena: 119,99 zł

Wyjątkowe filtry

Dzięki smart filtrom Rolls® szkodliwe substancje, takie jak smoła czy amoniak są̨ lepiej filtrowane niż w tradycyjnych filtrach bawełnianych. Innowacyjny system chłodzenia tzw. cooler zmniejsza temperaturę̨ dymu. Dzięki laserowo wyciętym otworom zasysającym bletka lepiej przylega do filtra, a jego wielkość ułatwia skręcanie. Te cztery cechy zdecydowanie zwiększają̨ przyjemność́ z palenia.

Rolls® – ciekawe akcesoria do palenia

Drewniane deski z secret boxem czy smycze do kluczy. Wszystkie ozdobione grafikami Rolls.

Smart Filtry Rolls® dostępne są̨ w ponad 25 krajach. W Czechach, skąd pochodzą, firma wspiera prace edukacyjne z młodzieżą̨, zarówno w ramach programów profilaktycznych, jak i współpracując z takimi organizacjami jak Czerwony Krzyż̇ i Caritas. Jak mówią: „Naszym zadaniem jest w szczególności informowanie o zagrożeniach zdrowotnych związanych z paleniem tytoniu oraz oferowanie rozwiązań́, które są mniej szkodliwe dla zdrowia”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium