Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Marka Hybrid to austriacki producent filtrów węglowych do jointów i innych akcesoriów do palenia. Za marką Hybrid stoją trzy osoby, czyli trzech czarodziejów z dziedziny medycyny, biznesu i przemysłu kreatywnego, którzy postawili sobie za cel wyczarowanie najlepszych filtrów i najlepszych akcesoriów do palenia.

Start Smoke with Hybrid (zestaw: 4 produktów) Start Smoke with Hybrid (zestaw: 4 produktów)
Producent: Hybrid
Cena: 54,90 zł
zobacz więcej

Hybrid – podwójna filtracja

Sama nazwa marki już dużo mówi o jej flagowych produktach, czyli filtrach do jointów. Hybrid to hybryda. Hybryda, czyli coś, co składa się z różnych elementów, często do siebie niepasujących, które tutaj świetnie się uzupełniają. W tym przypadku to połączenie dwóch rodzajów materiałów do filtracji dymu:

  • węgla aktywnego
  • bawełny

Według twórców marki Hybrid właśnie takie rozwiązanie jest jedynym słusznym, jeśli do filtracji dymu wykorzystany jest węgiel aktywny.

Hybrid – Dwa razy przyjemniejszy (Twice as nice).

Marka Hybrid postawiła sobie za cel opracowanie filtra, który redukuje jak najwięcej szkodliwych substancji powstających podczas procesu palenia, niemalże do zera. Aż trzy lata trwały prace nad stworzeniem idealnego rozwiązania. Zanim uzyskano najwyższą jakość, wiele próbek poszło z dymem :)

Jak widać opłacało się. Po kilkudziesięciu miesiącach ciężkiej i wytrwałej pracy powstał Hybrid Supreme Filter.

Marka Hybrid

Marka Hybrid narodziła się w Wiedniu w Austrii. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji akcesoriów do palenia Hybrid pochodzą z Europy – ze sprawdzonych i zrównoważonych źródeł. A to z myślą o Matce Naturze, której kondycja jest dziś mocno zachwiana.

A wiesz jak produkty Hybrid są pakowane? Robią to młode niepełnosprawne osoby na warsztatach integracyjnych! W ten sposób przez aktywizację tej grupy, firma pomaga osobom narażonym na wykluczenia.

Hybrid – akcesoria dla wymagających

Marka Hybrid weszła na rynek konopny z wielkim hukiem tworząc najlepsze filtry na świecie :) W jej ofercie nie mogło zabraknąć także pozostałych akcesoriów dla palaczy, takich jak bibułki, młynki do zioła, plastikowe tuby na skręty, zapalniczki czy metalowe tacki.

Wszystkie produkty marki Hybrid powstały z pasji i miłości do konopi. Są połączeniem bardzo wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla palacza lub pacjenta medycznej marihuany, który preferuje skręty.

Nie zwlekaj dłużej! Wypróbuj Hybrid już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium