Bletki.com

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

EKSPRESOWA WYSYŁKA DO 24H

ATRAKCYJNE GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Adamo to znana i ceniona na całym świecie marka zapalniczek i palników. Właścicielem marki Adamo jest firma FireLight Kft, która od 2007 roku zajmuje się hurtową sprzedażą zapalniczek i akcesoriów do palenia. Dzięki ponad dekadzie doświadczenia, zaangażowaniu, silnym międzynarodowym powiązaniom oraz wysokiej jakości produktom spełniającym surowe standardy, firma szybko zdobyła pozycję lidera na węgierskim rynku, którą utrzymuje do dziś.

Marka Adamo

Jednym z głównych celów firmy jest to, aby przygotowawcza praca nad produktami odbywała się na Węgrzech. Współpracują z węgierskimi specjalistami przy tworzeniu próbek zapalniczek, projektowaniu opakowań i standów oraz wszelkich innych pracach niezwiązanych z produkcją. Dążą do zaspokojenia potrzeb uczestników rynku poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości i szerokiej gamy produktów. Ich głównym celem jest, aby klienci wybierali marki Adamo i Matteo z pełnym zadowoleniem nie tylko na Węgrzech, ale także w innych częściach świata.

Slogan firmy brzmi: "Przynosimy światło do Twojego życia". Ogień, jako jeden z czterech starożytnych żywiołów, jest obecny w każdej części naszego życia, czy to podczas letniego grillowania nad wodą, dmuchania świeczek na torcie urodzinowym czy podziwiania fajerwerków podczas świąt.

Zapalniczki i palniki Adamo

Ich oferta produktowa jest niezwykle szeroka w zakresie zapalniczek plastikowych: od najprostszych zapalniczek krzesiwowych, przez niestandardowe kształty, po zapalniczki LED, USB, a nawet z kamieniami szlachetnymi. Wszystkie te produkty łączy jedno - jakość. U nich najlepsze ceny zawsze idą w parze z gwarantowaną jakością, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty TÜV.

Rok 2020 był kolejnym ważnym krokiem w życiu FireLight Kft., kiedy to firma rozszerzyła swoje portfolio o nowy dział, oferując produkty związane z higieną, takie jak środki do dezynfekcji rąk marki R-ON, stacje dozujące z termometrem, płyny i żele do dezynfekcji rąk, a także rękawiczki gumowe i różne rodzaje maseczek ochronnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium